Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Co zamiast tablicy korkowej na ścianie w szkole?

Sprzęt instalowany w szkole i w przedszkolu powinien być dobrej jakości (aby wytrzymał intensywną eksploatację), funkcjonalny i bezpieczny. Jednym z najbardziej istotnych elementów wyposażenie klasy szkolnej jest tablica, na której uczniowie lub przedszkolaki zawieszają swoje prace. Rysunki dzieci zawieszone na ścianach wprowadzają do sali dobrą atmosferę i ozdabiają przestrzeń. Dodatkowo, wzmacniają dumę dziecka, które wywiesza swoje dzieło niczym trofeum. Prace plastyczne zawieszane w szkolnej klasie również przypominają dzieciom o sezonowych wydarzeniach, takich jak wyprawa do parku po jesienne liście, czy wizyta Świętego Mikołaja w szkole.

Tradycyjnie w szkołach znajdują się tablice korkowe, do których przyczepia się rysunki pinezkami. Często też w szkołach można znaleźć też tablice magnetyczne, drewniane i styropianowe.

Alternatywą  dla dużych,ciężkich tablic informacyjnych mogą być listwy do przyczepiania luźnych kartek. Wsunięta kartka papieru jest zablokowana. Można wsuwać ją z dołu i z góry. Wsuniętą kartkę można też lekkim ruchem ręki wysunąć: poradzi sobie z tym nawet najmłodszy przedszkolak. Listwy tego typu można łączyć, dzięki czemu dostosowuje się ich wielkość do każdego pomieszczenia szkolnego.

Co najważniejsze kartek nie zaginamy, nie nakłuwamy,nie przyklejamy przez co wieszanie jest zupełnie bezpieczne dla prac i ścian.

Szyny galeryjne do zawieszania rysunków, projektów, notatek i grafik sprawdzają się również z w bibliotekach, w biurach oraz w domowych pokojach dziecięcych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl